Gdzie we Wrocławiu zlecić druk cyfrowy?

drukarnia cyfrowa Wrocław

Druk cyfrowy jest usługą, która w ciągu ostatnich kilku lat mocno zyskała na popularności. Jest to spowodowane m. in. tym, że decydując się na druk cyfrowy możemy uzyskać wiele różnych produktów w rozmaitych formatach a mniejszych nakładach. Nie dziwi więc, że kiedy już przychodzi co do czego, potrzebna jest nam dobra drukarnia która pomoże w realizacji zlecenia.

Wrocław pozytywnie zaskakuje, bo właśnie w tym mieście znajduje się Drukarnia KiD. Oferuje bardzo konkurencyjne stawki, jeśli chodzi chociażby o druk ulotek. Stawka za jedną ulotkę w kolorze jest porażająco niska, co czyni z Drukarni KiD lidera w tym zakresie. Dla Klientów przewidziany jest oczywiście niskonakładowy druk cyfrowy – nie ma żadnego problemu z przyjęciem druku małych zleceń z szerokim wachlarzem obróbek introligatorskich. Dzięki bogato wyposażonej introligatorni można liczyć na wykończenie na profesjonalnych maszynach introligatorskich. Jeśli chodzi o druk cyfrowy, Wrocław spokojnie może polegać na Drukarni KiD.

Druk offsetowy

Drukarnia KiD to również idealna odpowiedź dla tych, dla których do tej pory połączenie słów „drukarnia, Wrocław, offset” wydawało się niemożliwe. Oczywiście, że jeśli Klientowi zależy na wysokonakładowym druku, w ofercie dostępny jest również druk offsetowy do formatu B1. W tym miejscu warto zaznaczyć, że wrocławska drukarnia szczyci się błyskawiczną realizacją zamówienia przy zachowaniu najwyższej jakości druku. Dostępne są certyfikowane cyfrowe proofy dla zachowania ciągłości jakości druku w całym nakładzie.

Druk cyfrowy – szerokie zastosowanie

Druk cyfrowy może posłużyć do produkcji etykiet samoprzylepnych. Świetnie sprawdzą się, jako naklejki i etykiety np. na butelki (do wina czy nalewek) czy słoiki (np. z przetworami). Szeroka oferta Drukarni KiD uwzględnia promocję na wysokojakościowy druk cyfrowy czy też atrakcyjną cenę za stronę A3. Przy większych zamówieniach Klient płaci mniej. Dla klientów wymagających najwyższej jakości druku cyfrowego dostępny jest druk pigmentowy. Świetnie sprawdza się tam, gdzie jest bardzo bliski kontakt klienta z wydrukowanym plakatem. Bardzo ciekawą opcją dla POS jest druk na papierze adhezyjnym, naklejki z klejem niebrudzącym. Często spotyka się go w aptekach, sklepach, gdzie nie ma zgody na przylepianie plakatów taśmą klejącą czy używać papieru samo lepiącego.

Druk akcydensowy

Ofertę drukarni domyka druk akcydensowy. Mało tego, drukarnia z powodzeniem łączy technologie offsetową z cyfrową. Umożliwia to personalizacje druku offsetowego na maszynach cyfrowych. Drukarnia obsługuje korespondencje masową, oznacza to spakowanie druków w koperty i dostarczenie ich na pocztę. Z takim wachlarzem usług Drukarnia KiD jest w stanie zapewnić szeroki wybór produktów – od wizytówek i ulotek, przez cyfrowy i offsetowy druk plakatów, katalogów, folderów i książek. Nie ma również problemu, by wykonywać teczki, katalogi szyte czy klejone, planery, kalendarze, papier firmowy, druki samokopiujące, bloczki firmowe czy notesy. Jakby tego było mało w ofercie znajduje się również produkcja książeczek zawieszek z gumką i przywieszek oraz zrywek. Każde zlecenie jest konsultowane – od wyceny do realizacji. Przyjazna obsługa i szybki czas realizacji, a także wysoka jakość wykonania, to rekomendacja sama w sobie. Jeśli potrzebna jest dobra drukarnia, Wrocław może stawiać na Drukarnię KiD.

Poprzedni artykułGadżety reklamowe dla firm w formie odblasków – dlaczego to dobry pomysł?
Następny artykułUsługi adwokackie – sprawy spadkowe i ochrona dla biznesu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj